Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Isli Islami"

(Video) Një moment “dramatik”, por shumë i këndshëm në “Wake Up”

    (Video) Një moment “dramatik”, por shumë i këndshëm në “Wake Up”

Duket se emisioni i mëngjesit “Wake Up” ka nisur mbarë këtë sezon. Që në ditën e parë të transmetimit janë vërejtur risitë në program dhe komunikimi mjaft i mirë mes dy

Lexo me Shume