Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Islamik"

Sulm me thikë në Mynih, islamiku thërriti “Allahu Akbar”

    Sulm me thikë në Mynih, islamiku thërriti “Allahu Akbar”

Një burrë ka sulmuar me thikë disa udhëtarë në një stacion treni në Mynih të Gjermanisë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës në Grafing, në

Lexo me Shume