Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "iskra Lawrence"

“Lopë e trashë!” – Ja si i përgjigjet modelja Iskra Lawrence komentit të ndjekësit

“Lopë e trashë!” – Ja si i përgjigjet modelja Iskra Lawrence komentit të ndjekësit

Modelja e masës ‘XL’ Iskra Lawrence, ambasadore e Shoqatës Kombëtare të Çrregullimeve të të Ushqyerit, ndjehet tashmë e lodhur dhe tej mase e bezdisur nga komentet e shumta negative që

Lexo me Shume