Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ishulli i Karaibeve"

Shpërfilli paralajmërimet, arrestohet 50 cent

    Shpërfilli paralajmërimet, arrestohet 50 cent

Reperi amerikan 50 cent është arrestuar në Ishullin e Karaibeve nën akuzën e shkeljes së ligjit. Shkak është bërë një sharje në skenë gjatë koncertit të zhvilluar në Saint Kitts.

Lexo me Shume