Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Isa Mustafa"

Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së

    Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së

Gjatë qëndrimit të tij në Junik, në kuadër të vizitës në Rrafsh të Dukagjinit, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, është goditur me mollë. Mësohet se shtetasi që e ka gjuajtur

Lexo me Shume

Mustafa-xhihadistëve kosovarë: Kthehuni në atdhe dhe pendohuni!

    Mustafa-xhihadistëve kosovarë: Kthehuni në atdhe dhe pendohuni!

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shprehur keqardhjen për viktimat e Brukselit. “Ne shprehim interesimin tonë që të jemi pjesë e aleancës globale kundër terrorizmit. Si pasojë e terrorizmit po

Lexo me Shume