Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Irma Libohova"

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova ka postuar ditën e sotme, në llogarinë e saj në Instagram, një foto të një dhurate të paketuar me mbishkrimin “Kryeministri”. Ajo gjithashtu ka shkruar në përshkrimin e

Lexo me Shume