Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Irlande"

Ulje emergjente e avionit në Irlandë, 16 të plagosur

    Ulje emergjente e avionit në Irlandë, 16 të plagosur

Gjashtëmbëdhjetë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një turbulence që shkaktoi uljen emergjente të avionit në Republikën e Irlandës. Katërmbëdhjetë pasagjerët dhe dy anëtarë të ekuipazhit që mbetën

Lexo me Shume