Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Irlanda"

(Video) Euro 2016 – Tifozët irlandezë, serenatë vajzës franceze. Ja si reagon ajo…

    (Video) Euro 2016 – Tifozët irlandezë, serenatë vajzës franceze. Ja si reagon ajo…

Tifozeria irlandeze konfirmohet si një nga më të mirat (pas asaj shqiptare, sigurisht) e Euro 2016. Edhe pse Kombëtarja e tyre nuk pozicionohet në vendin ideal në grup, tifozët vazhdonë

Lexo me Shume