Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Irina Shayk"

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë ambasadore të bukurisë të markës kozmetike Avon. Por prej 3 vitesh, pjesë e kësaj marke është edhe bukuroshja Amarda

Lexo me Shume

Irina Shayk këndon shqip!

Irina Shayk këndon shqip!

“Snapchat” dhe opsionet e tij komike për përdoruesit s’mund të rrinin pa prekur edhe moderatoren simpatike Albana Osmani. Pas vendosjes së ‘maskës’ së qenit, të maces, të lepurushit apo të

Lexo me Shume