Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Iraniane"

PD, kërkesë Kuvendit: Ç’masa janë marrë për pritjen e iranianëve?

    PD, kërkesë Kuvendit: Ç’masa janë marrë për pritjen e iranianëve?

Përmes një kërkesë të dorëzuar ditën e sotme në Kuvend, Partia Demokratike kërkon që kryeministri Rama të bëjë transparencë për iranianët. Zëvendëskryetari i Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Flamur Noka, ka

Lexo me Shume