Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Investime"

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, po vijon me investimet në përmirësimin e kushteve në Kopshtin Zoologjik. Në një postim të pak minutave më parë në “Instagram”, ai bën

Lexo me Shume

Rrjeti i ri i ujësjellësit në Tiranë, Veliaj: Investime aty ku qytetarët janë korrektë me pagesat

    Rrjeti i ri i ujësjellësit në Tiranë, Veliaj: Investime aty ku qytetarët janë korrektë me pagesat

Bashkia e Tiranës ka nisur punimet për ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellësit në afërsi të zonës së “Myslym Shyrit”, një investim nga i cili do të përfitojnë 700

Lexo me Shume

Aksidentet rrugore, Haxhinasto: Shqipërisë i nevojiten 300 mln € investime në sinjalistikë

    Aksidentet rrugore, Haxhinasto: Shqipërisë i nevojiten 300 mln € investime në sinjalistikë

Gjatë aktivitetit të zhvilluar sot në qytetin e Elbasanit, ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto, deklaroi se Qeveria shqiptare ka bërë investime që do ndryshojnë tërësisht cilësinë e sinjalistikës

Lexo me Shume

TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

    TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

Gjatë ceremonisë të zhvilluar ditën e sotme në ceremoninë e Mbërritjes së Trupave të Parë në Shqipëri, pranë Spitallës në Durrës, kryeministri Edi Rama bëri me dije se Shqipëria ka

Lexo me Shume

Shqipëria, destinacioni i fundit për investime nga gjermanët

    Shqipëria, destinacioni i fundit për investime nga gjermanët

Për gjermanët, Shqipëria renditet e fundit si destinacion investimesh. Ka qenë Shoqata Gjermane e Industrisë dhe Tregtisë (DIHA), e cila në sajë të anketimit të kryer në 20 vende nga

Lexo me Shume