Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "INUK"

Shpallet i pafajshëm kreu i INUK, Zyhni Dajti

    Shpallet i pafajshëm kreu i INUK, Zyhni Dajti

Gjykata e Tiranës ka vendosur të shpallë të pafajshëm ish-kreun e Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, Zyhni Dajti. Ai ishte i akuzuar për shembjen e një vile me leje në Golem,

Lexo me Shume