Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Intervista"

(Intervistë) Bes Kallaku: “Skifterat janë me sedër, er ejjjj…”

    (Intervistë) Bes Kallaku: “Skifterat janë me sedër, er ejjjj…”

Nga java që lamë pas, në teatrin eksperimental “Kujtim Spahivogli” ka nisur shfaqja “Parajsa e skifterëve”. Aktori Besart Kallaku vjen edhe një herë në një “one man show”, por kësaj

Lexo me Shume