Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Interpol"

Arrestohet në Holandë Arben Frroku, ja emri që përdorte

    Arrestohet në Holandë Arben Frroku, ja emri që përdorte

Arben Frroku, i cili është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, është vënë në prangat e policisë holandeze. Mësohet se ai është kapur me dokumente

Lexo me Shume