Blitz

Tag "Instagram"

Do sukses në Instagram? Provoko me foto nudo, si këto personazhe!

Do sukses në Instagram? Provoko me foto nudo, si këto personazhe!

Kim Kardashian ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Tashmë Instagram-i ka rrëmbyer zemrat e shumë përdoruesve në mbarë botën. Një foto mund të thotë më shumë se fjalët

Read Full Article

E qeth kalin me stil. Organizata e Mbrojtjes së Kafshëve reagon ndaj aktores

E qeth kalin me stil. Organizata e Mbrojtjes së Kafshëve reagon ndaj aktores

Katie Price – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Katie Pirce aktualisht është duke punuar për një projekt televiziv të titulluar “Katie Pince’s Pony Club”, që do

Read Full Article

Sa serioze e keni marrëdhënien? Jua tregojnë rrjetet sociale…

Sa serioze e keni marrëdhënien?  Jua tregojnë rrjetet sociale…

Snapchat ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Ju të dy keni arritur në një fazë të marrëdhënies ku, duke rënë dakord në mënyrë jo të drejtpërdrejtë, merrni momente

Read Full Article

6 aplikacione të nevojshme për t’i bërë fotografitë tuaja argëtuese

6 aplikacione të nevojshme për t’i bërë fotografitë tuaja argëtuese

1. Kawaii Photo Booth (pa pagesë) ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Në gjuhën japoneze, “Kawaii” do të thotë të “qenit i lezetshëm”. Pikërisht këtë bën edhe ky

Read Full Article

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly Clarkson – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kelly  Clarkson ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të quajtur Remington (edhe pse familjarëve u

Read Full Article

Gjithçka që duhet të dini për Instagram-in

Gjithçka që duhet të dini për Instagram-in

1. Vendosni një foto profili ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Mjafton të klikoni te pjesa rrumbullake në të majtë lart dhe mund të shkarkoni direkt një foto

Read Full Article

Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

    Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

Mary-Kate dhe Ashley Olsen për një javë të tërë morën përsipër Instagram-in e kompanisë “Sephora” për të promovuar degën e re të Elizabeth dhe James. Në këtë rrugëtim njëjavor ato

Read Full Article

Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

    Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

Kohët e fundit kemi parë se sa herë Arian Çani dhe Bleona Qereti qëndrojnë afër njëri-tjetrit, batutat e lëshuara bëjnë xhiron e portaleve të ndryshme. E njëjta gjë ka ndodhur

Read Full Article

Shqiptari që kalon Encën në Instagram

  Shqiptari që kalon Encën në Instagram

E kujt do t’i kishte vajtur mendja se kaq pak kohë pasi Enca “festoi” arritjen e 1 milion ndjekësve në

Read Full Article

Ariana Grande tregohet e pamëshirshme me komentuesit në Instagram

  Ariana Grande tregohet e pamëshirshme me komentuesit në Instagram

Shpesh nëpër profilet zyrtare të artistëve apo të personazheve të showbiz-it nuk janë vetëm fansat ata që shkruajnë për të

Read Full Article

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Ditën e sotme, Miriam Cani u ka bërë një dhuratë të bukur të gjithë ndjekësve të saj në Instagram, duke

Read Full Article

Adelina Tahiri akuzohet për vjedhje

  Adelina Tahiri akuzohet për vjedhje

Nuk është çudi tashmë që të zhgënjehemi nga personazhet publikë apo nga artistë të ndryshëm.  Shpesh mjafton një dalje e

Read Full Article

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

  Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur hollivudiane Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, sollën në jetë  fëmijën e tyre të parë.

Read Full Article

Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

  Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

Kim Kardashin – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Armenia dhe Azerbajxhani ditën e djeshme kanë pasur

Read Full Article

Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

  Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

Rezarta Shkurta, e cila prej kohësh i është përkushtuar pasionit të saj për fotografinë, nëpërmjet videove të ndryshme të postuara

Read Full Article

Instagram – Postimet e fëmijëve të pasur, ‘kurth’ për prindrit e tyre! Ja pse…

  Instagram – Postimet e fëmijëve të pasur, ‘kurth’ për prindrit e tyre! Ja pse…

Sipas raportimeve të “The Guardian”, postimet në Instagram të fëmijëve të familjeve të pasura kanë rezultuar shpesh si indikacione të

Read Full Article

“Lopë e trashë!” – Ja si i përgjigjet modelja Iskra Lawrence komentit të ndjekësit

“Lopë e trashë!” – Ja si i përgjigjet modelja Iskra Lawrence komentit të ndjekësit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Modelja e masës ‘XL’ Iskra Lawrence, ambasadore e Shoqatës Kombëtare të

Read Full Article

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Para disa ditësh, një faqe satirike në Instagram publikoi një video të Albana Osmanit teksa performonte në “Top fest”. Sigurisht,

Read Full Article

Njihuni me “Flyover Country”, aplikacioni që jua bën më interesant udhëtimin me avion

  Njihuni me “Flyover Country”, aplikacioni që jua bën më interesant udhëtimin me avion

Tashmë, kur të hidhni në Instagram një fotografi nga pamja jashtë avionit me të cilin po udhëtoni mund t’u tregoni

Read Full Article

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Një “përplasje” ka ndodhur ditën e sotme në Instagram mes Iva

Read Full Article

Ekzekutohen pjesëtarë të ISIS-it, mjafton që ndjekësit në Instagram të aprovojnë!

  Ekzekutohen pjesëtarë të ISIS-it, mjafton që ndjekësit në Instagram të aprovojnë!

Një grup njerëzisht që e quajnë veten “Iraqi Swat” (goditja e Irakut) kanë hapur një llogari në Instagram ku lejojnë

Read Full Article