Blitz

Tag "Instagram"

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Futbollisti Kevin Prince Boateng dhe bukuroshja Melissa Satta tashmë janë burrë e grua! Fotot e para të dasmës i ka nxjerrë

Read Full Article

Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

    Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Fotografja Jes Jackson e “Itty Bitty Photographer” është bërë edhe më e njohur pas kthimit të fotos së saj në virale.

Read Full Article

Doni një trup perfekt? Ja cilët duhet të ndiqni në Instagram për t’ju mësuar

Doni një trup perfekt? Ja cilët duhet të ndiqni në Instagram për t’ju mësuar

Kayla Itsines (@kayla_itsines) ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Profili i kësaj “guruje” australiane të fitnesit është plot me ushtrime 28-minutëshe, të cilat mund të bëhen edhe nga

Read Full Article

Konfirmohet ndarja e Dafina Zeqirit nga i dashuri

    Konfirmohet ndarja e Dafina Zeqirit nga i dashuri

Dafina Zeqiri sërish “single”? Dyshohej prej ditësh se kishte diçka që nuk shkonte në lidhje me marrëdhënien e këngëtares me domenikanin Jose! Ndryshe nga sa ndodhte pak kohë më parë,

Read Full Article

Macja më e famshme në Instagram do t’ju bëjë të dashuroheni me të

    Macja më e famshme në Instagram do t’ju bëjë të dashuroheni me të

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Nëse do të zhvillohej një konkurs “America’s Next top Model” për çdo specie, kjo mace sigurisht që do të arrinte të

Read Full Article

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

Nik Xhelilaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 10   Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo

Read Full Article

Ja me kë e ka festuar Ben Affleck ditën ndërkombëtare të miqve

Ja me kë e ka festuar Ben Affleck ditën ndërkombëtare të miqve

Edhe Batmani ia di vlerën mikut më të mirë. Në kuadër të Ditës Kombëtare për Miqtë, Ben Affleck ka postuar në Instagram një kolazh fotosh me mikun e tij Matt

Read Full Article

Justin Bieber si Bledi Mane!

    Justin Bieber si Bledi Mane!

Fama është e rrezikshme! Shembujt e Britney Spears, Lindsey Lohan apo shumë të tjerë personazheve VIP na kanë treguar se të qenit në qendër të vëmendjes në të tilla përmasa

Read Full Article

Personat frymëzues që duhet të ndiqni në Instagram

Personat frymëzues që duhet të ndiqni në Instagram

1. Murad Osmann ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Instagram: @muradosmann Murad Osmann ka qenë personi që e

Read Full Article

Nuk ju pëlqen logoja e re e Instagram-it? Ja si të riktheni të vjetrën

  Nuk ju pëlqen logoja e re e Instagram-it? Ja si të riktheni të vjetrën

Me siguri të gjithë e keni vënë re ndryshimin e logos së Instagram-it ditët e fundit. Logoja e vjetër ngjyrë

Read Full Article

Telashe pë 50 Cent. Reperi ‘i zhytur’ në borxhe

  Telashe pë 50 Cent. Reperi ‘i zhytur’ në borxhe

Pavarësisht jetës luksoze, makinave shumë të shtrenjta, thasëve me dollarë me të cilët jemi mësuar t’i shohim artistët e huaj

Read Full Article

Të gjithë e kishim mendjen te ndryshimi i logos së Instagram-it, kur në të vërtetë ka ndryshuar diçka më e rëndësishme

  Të gjithë e kishim mendjen te ndryshimi i logos së Instagram-it, kur në të vërtetë ka ndryshuar diçka më e rëndësishme

Ndryshimi i mekanizmit gjatë lundrimit në Instagram, thënë ndryshe ndërfutja e algoritmit të ri, ka shkaktuar  mjaft reagime në rrjetin tjetër

Read Full Article

“Jemi të gjithë mëkatarë” – Lady Gaga-s i vihet në dyshim besimi fetar!

  “Jemi të gjithë mëkatarë” – Lady Gaga-s i vihet në dyshim besimi fetar!

Lady Gaga përfshihet në një konflikt me përfaqësues fetarë, të cilët menaxhojnë site-n Catholic-Link, ndër më të kërkuarit në Shtetet

Read Full Article

Soni Malaj: “Turp që keqinformoni publikun!”

  Soni Malaj: “Turp që keqinformoni publikun!”

Tepër e revoltuar është shfaqur këngëtarja Soni Malaj në profilin e saj në Instagram. Në një postim të bërë vetëm

Read Full Article

Mënyra e re se si polica kap shpërndarësit e drogës do t’ju habisë të gjithëve

  Mënyra e re se si polica kap shpërndarësit e drogës do t’ju habisë të gjithëve

  Nëse keni menduar ndonjëherë të shisni diçka të paligjshme, si p.sh. drogë, në rrjetin social Instagram, policët do të

Read Full Article

10-vjeçari zbulon një problem të sigurisë në Instagram. Shpërblehet me 10.000 dollarë

  10-vjeçari zbulon një problem të sigurisë në Instagram. Shpërblehet me 10.000 dollarë

Shpesh shumë kompani teknologjike ofrojnë shpërblim për ata persona që zbulojnë defekte në sigurinë e rrjeteve të tyre. Për këtë

Read Full Article

Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

  Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

Nëpërmjet profilit të tij në Instagram, ish-futbollisti i Barcelonës dhe i Milanit paralajmëron tifozët nga mbarë bota: “Në Brazil ndodhin

Read Full Article

Kush i dhuron lule Encës?

  Kush i dhuron lule Encës?

Surprizohet Enca Haxhia! Këngëtarja vetëm para pak minutash ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku mban

Read Full Article

Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

  Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

Lajmi për largimin e reperit Stresi nga muzika ka bërë ‘bujë’ orët e fundit nëpër portalet e ndryshme! Ishte një

Read Full Article

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Big Basta – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Çifti i këngëtarëve tepër i dashur për publikun,

Read Full Article

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

  Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

Tashmë e dinë të gjithë se fama e Era Istrefit është përhapur kudo në Europë. Këtë gjë e dëshmon edhe

Read Full Article