Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Instagram"

Poni: Ja pse nuk i rezistova dot Instagram-it…

    Poni: Ja pse nuk i rezistova dot Instagram-it…

Llogarisë në Instagram duket se nuk i ka rezistuar edhe këngëtarja e muzikës folk, Poni. Ajo nuk është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, por nuk ka ngurruar të

Lexo me Shume

Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

    Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

Ditën e djeshme, Justin Bieber fshiu profilin e tij në Instagram si pasojë e komenteve fyese të fansave dhe “luftës” me Selena Gomez. Po fotot e nxehta e seksi të

Lexo me Shume

Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?

    Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?

“E dashuroj modelin tim të ri të flokëve. Bëj ç’bëj, te floku i shkurtër përfundoj. Këtë herë model kapelon ose “tas”, si i kemi pas thënë dikur”. Këtë shkruan Çiljeta

Lexo me Shume

“Shhhh babi, mos i trego mamit!” – David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

    “Shhhh babi, mos i trego mamit!” –  David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

Është kuptuar tashmë se vajza Harper është e preferuara e ish-futbollistit David Beckham. Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram një postim me vajzën e tij 5-vjeçare. Beckham

Lexo me Shume

Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

    Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

Prezenca e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa në “Late night show”-n e famshëm amerikan “The Tonight Show” të Jimmy Fallon i ka emocionuar të gjithë fansat e saj. Një

Lexo me Shume

Gazetari Fatos Mahmutaj: Adriatik Llalla shantazhon mediat dhe mbyll profilet e së bijës në rrjetet sociale

    Gazetari Fatos Mahmutaj: Adriatik Llalla shantazhon mediat dhe mbyll profilet e së bijës në rrjetet sociale

Kanë shkaktuar shumë “zhurmë” në portale e në rrjetet sociale fotot e vajzës së kryeprokurorit Adriatik Llalla, të komentuara për jetën luksoze e për shpenzimet e shumta. Nisi gjithçka nga

Lexo me Shume

Eros Ramazzotti, dedikim së bijës: 5 vite dashuri në një botë të degraduar…

    Eros Ramazzotti, dedikim së bijës: 5 vite dashuri në një botë të degraduar…

Këngëtari italian Eros Ramazzotti ka menduar të ndajë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram lumturinë për ditëlindjen e vajzës së tij, Raffaela Maria. “Raffaela Maria, duket si sot,

Lexo me Shume

Veliaj njofton startimin e Trofeut çiklistik në Tiranë

    Veliaj njofton startimin e Trofeut çiklistik në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar në rrjetin social “Facebook” një foto shkëputur nga gara e zhvilluar ditën e djeshme. Bëhet fjalë për raundin e parë të

Lexo me Shume

Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

  Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

“Dhe kur dielli perëndon, ti vazhdon ndriçon netët e mia!” Këtë frazë shkruan këngëtari Alban Skënderaj në profilin e tij

Lexo me Shume

“Bow Down” me çifteli

  “Bow Down” me çifteli

E kishit menduar ndonjëherë se do të vinte dita që Enca do të performonte me çifteli? Në një video të

Lexo me Shume

(Video) Michelle Hunziker, nënë për të katërtën herë?

  (Video) Michelle Hunziker, nënë për të katërtën herë?

Që bukuroshja Michelle Hunziker dhe bashkëshorti i saj Tomaso Trussardi i dashurojnë familjet e mëdha, nuk është një gjë e

Lexo me Shume

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

Të mbash në bark një fëmijë që do të vijë në jetë shumë shpejt është një motiv lumturie për shumë

Lexo me Shume

Getinjo dhe Baby G sjellin një tjetër “Monster”

  Getinjo dhe Baby G sjellin një tjetër “Monster”

E keni menduar ndonjëherë të dëgjoni një këngë moderne të kënduar në mënyrë tradicionale? Epo, mos u lodhni më, pasi

Lexo me Shume

Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

  Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

Modelja Emina Cunmulaj e shfaq herë pas here mallin për të ëmën që nuk jeton më prej disa vitesh. Ajo

Lexo me Shume

(Foto) Këngëtarja Alanis Morissette shtatzënë, publikon foto nudo

  (Foto) Këngëtarja Alanis Morissette shtatzënë, publikon foto nudo

Në muajin shkurt, këngëtarja e mirënjohur Alanis Morissette zbuloi në mënyrë të çuditshme dhe origjinale për ndjekësit e saj lajmin

Lexo me Shume

Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

  Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

Ashtu si çdo vit në fillim të verës, zërat për hitet e reja që do të dalin apo për bashkëpunimet

Lexo me Shume

Endri Prifti: Gati për kapitullin e ri të jetës. Do të gjej dashurinë e vërtetë

  Endri Prifti: Gati për kapitullin e ri të jetës. Do të gjej dashurinë e vërtetë

Endri Prifti i rikthehet rrjeteve sociale dhe këtë e bën me një mesazh të fortë. Pas një periudhe kohore larg

Lexo me Shume

Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

  Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

Ajo prej kohësh nuk është më aktive si dikurm të paktën jo në ekran, ama nuk mund të themi të

Lexo me Shume

(Video) Ambra Meda, tashmë edhe aktore

  (Video) Ambra Meda, tashmë edhe aktore

E ka shprehur shpesh në daljet e saj se i pëlqen shumë të bëhet aktore në të ardhmen e nëse

Lexo me Shume

Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

  Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

Ende vazhdon të flitet për eventin “Top Music Awards” të zhvilluar ditën e premte,  ku shumë prej artistëve të momentit

Lexo me Shume

(Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh

  (Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh

“Mirëmëngjes. Po ju prezantoj me ëngjëllin tonë Lian. 1 muajsh!” Këtë formë ka zgjedhur këngëtarja Vesa Luma në Instagram për

Lexo me Shume