Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Inspektim"

Veliaj: Presim oferta më të mira për privatizimin e UKT-së

    Veliaj: Presim oferta më të mira për privatizimin e UKT-së

Gjatë inspektimit të punimeve të kanalizimeve në Shkozë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, u shpreh se “në këtë zonë të Uzinës së vjetër, vetëm në adresë ishte Tiranë,

Lexo me Shume

Beqaj inspekton qendrat shëndetësore: Ofrojmë shërbim 24 orë në 7 ditë

    Beqaj inspekton qendrat shëndetësore: Ofrojmë shërbim 24 orë në 7 ditë

Gjatë inspektimit të kryer në disa qendra shëndetësore në zonën e Durrësit, Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, u shpreh se këto urgjenca mjekësore kanë tashmë më shumë barna mjekësore dhe

Lexo me Shume

Rama inspekton rrugën Qukës – Qafë Plloçë: Siguria, çështje e zgjidhur

    Rama inspekton rrugën Qukës – Qafë Plloçë: Siguria, çështje e zgjidhur

Gjatë inspektimit të rrugës Qukës – Qafë Plloçë pjesë e Korridorit Tiranë-Korçë (Korridori VIII), kryeministri Edi Rama tha se siguria e rrugëve, sa i përket çështjes së parametrave dhe standardeve,

Lexo me Shume

Nishani i bashkohet shoqërisë civile, inspekton punimet te liqeni

    Nishani i bashkohet shoqërisë civile, inspekton punimet te liqeni

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, ka vendosur t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së shoqërisë civile për të vizituar në orën 12:00 të ditës së sotme vendin ku po zbatohet

Lexo me Shume