Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "inkriminim"

Lu – të inkriminuarve në politikë: Do të përfundoni në burg!

    Lu – të inkriminuarve në politikë: Do të përfundoni në burg!

I pranishëm në konferencën e qendrës “Marshall”, ambasadori amerikan Donald Lu është shprehur lidhur me reformën në drejtësi, që shpreson të zgjidhë pandëshkueshmërinë, pasi situata në Shqipëri paraqitet shumë e

Lexo me Shume