Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ingrit Gjoni"

Ingrit Gjoni prezanton familjen e lumtur

    Ingrit Gjoni prezanton familjen e lumtur

Prej kohësh qarkullonin zëra për ndarjen e Ingrit Gjonit nga bashkëshorti. Mediat aludonin se Ingriti ishte një mami single dhe për këto aludime nuk pati asnjë pohim nga ana e

Lexo me Shume