Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Informaliteti"

Aksioni i anti-formalitetit në fazën e dytë, Rama: Përgjigjja përfundimtare për skeptikët

    Aksioni i anti-formalitetit në fazën e dytë, Rama: Përgjigjja përfundimtare për skeptikët

Në takimin e posaçëm të zhvilluar ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka informuar nisjen e fazës së dytë të aksionit kundër informalitetit. Kreu i kabinetit qeverisës ka vlerësuar suksesin

Lexo me Shume