Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "infermiere"

Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

    Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

Një gjykatë në Afrikën e Jugut ka dënuar me 10 vjet burg një infermiere, e cila 19 vjet më parë rrëmbeu një foshnje për ta rritur si fëmijën e saj.

Lexo me Shume