Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Infarkt"

Humb jetën pas infarktit në lokal, familjarët: Ambulanca u vonua 40 minuta

    Humb jetën pas infarktit në lokal, familjarët: Ambulanca u vonua 40 minuta

Një shtetas 60-vjeçar në qytetin e Korçës ka humbur jetën si pasojë e një infarkti në zemër. Rexhep Zerolli ishte në një lokal kur pësoi infarkt. Familjarët e tij hedhin

Lexo me Shume