Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Indonezi"

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

Aktori Leonardo Di Caprio mund të vlerësohet në të gjithë botën, por jo të gjithë e duan. Ndërkohë që vende të tjera si Rusia e kanë dërguar në shtëpi me

Lexo me Shume