Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "incident"

Hodhi hirin e mikut në drejtim të orkestrës, ndalohet opera në New York

    Hodhi hirin e mikut në drejtim të orkestrës, ndalohet opera në New York

Policia ka ndaluar vazhdimin e një performance operistike që po zhvillohej në Opera Metropolitan për shkak të një incidenti. Mësohet se një spektator ka shkaktuar panik në sallë, në momentin

Lexo me Shume

Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

    Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

Një tjetër incident me mjetet lundruese është shënuar ditën e sotme. Mësohet se një pushues është goditur nga një motor uji në Velipojë. Konkretisht, ai është rrëzuar nga motori i

Lexo me Shume

U godit nga mjeti ujor, humb jetën një person në Himarë

    U godit nga mjeti ujor, humb jetën një person në Himarë

Një incident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Himarë, ku një pushues ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një mjet ujor teksa ishte duke u larë në

Lexo me Shume

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Një incident është shënuar ditën e sotme në Karaburun, mes dy mjeteve ujore, ku një anije turistike ka zënë poshtë një mjet ujor. Fatmirësisht, incidenti nuk ka shkaktuar të lënduar,

Lexo me Shume

Kosovë, plagoset polici teksa priste eskortën e kryeministrit Rama

    Kosovë, plagoset polici teksa priste eskortën e kryeministrit Rama

Një efektiv policie që ka qenë duke patrulluar në autostradën “Ibrahim Rugova”, teksa pritej ardhja e eskortës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ka pësuar thyerje të këmbës si pasojë

Lexo me Shume

Rrihet sepse i ngjan aktorit të njohur. Aktori i dërgon mesazh

    Rrihet sepse i ngjan aktorit të njohur. Aktori i dërgon mesazh

Javën e kaluar, Mario Licato, regjisor, u gjuajt me grusht nga një person i panjohur teksa po dilte nga metroja lindore e New York-ut. Dhe e vetmja gjë që mundi

Lexo me Shume

Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

    Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është lënë i lirë pas mesnate, pas marrjes në pyetje nga policia lidhur me ngjarjen e ndodhur pranë biznesit të tij. Ai u paraqit në pas pas

Lexo me Shume

Aksident në Tiranë, përplaset autobusi

    Aksident në Tiranë, përplaset autobusi

Një aksident ka ndodhur pak më parë në unazë, në kryeqytet. Autobusi i linjës të Unazës së Re ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin rrethues të një

Lexo me Shume

(Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë

  (Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë

    Të këndosh në stadiumet më të mëdha të Europës përballë një audience me më shumë se 10.000 persona

Lexo me Shume

Vdes një punëtor ndërtimi, bie nga kati i pestë

  Vdes një punëtor ndërtimi, bie nga kati i pestë

Paraditen e sotme ka humbur jetën në Durrës një 55-vjeçar, punëtor në ndërtimin e banesave sociale në Durrës. Shtetasi ka

Lexo me Shume