Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Inception"

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

A e mbani mend filmin “Inception”, në të cilin aktori Leonardo DiCaprio, në rolin e Dom, teksa shëtit qytetin brenda ëndrrës së tij sheh t’i kthehet një lagje e tërë

Lexo me Shume