Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ilva Tare"

Fundjava mes vajzash e Ilva Tares

    Fundjava mes vajzash e  Ilva Tares

Pas një jave të lodhshme pune, fundjavat mbeten aq të dëshiruara për t’u kaluar pranë njerëzve të zemrës. Edhe personazhet e ekranit zgjedhin të kalojnë sa më shumë kohë me

Lexo me Shume

Rama Ilva Tares: Ka pasion mes nesh…

    Rama Ilva Tares: Ka pasion mes nesh…

Gjatë kohës që kryeministri Rama është duke shpjeguar mbi reformën që qeveria e tij do të ndërmarrë për sa i përket energjisë elektrike, gazetarja Tare e ndërpret dhe i komunikon

Lexo me Shume