Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ilir Beqaj"

Beqaj inspekton qendrat shëndetësore: Ofrojmë shërbim 24 orë në 7 ditë

    Beqaj inspekton qendrat shëndetësore: Ofrojmë shërbim 24 orë në 7 ditë

Gjatë inspektimit të kryer në disa qendra shëndetësore në zonën e Durrësit, Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, u shpreh se këto urgjenca mjekësore kanë tashmë më shumë barna mjekësore dhe

Lexo me Shume

Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

    Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

Fotografi i njohur Felix Bilani ka postuar në llogarinë e tij në “Facebook” një mesazh që Ministria e Shëndetësisë i ka dërguar në telefon, ku i drejtohet nënës së tij,

Lexo me Shume

Ministria e Shëndetësisë: Basha gënjeu, Beqaj e ka paditur në Prokurori

    Ministria e Shëndetësisë: Basha gënjeu, Beqaj e ka paditur në Prokurori

Ministria e Shëndetësisë në një reagim zyrtar të saj, ka përgënjeshtruar deklaratën e kreut të Partisë Demokratike mbrëmjen e djeshme në  “Opinion” se ministri i Shëndetësisë nuk ka ngritur padi

Lexo me Shume

Ilir Beqaj i hakërrehet gazetarit, truproja e kërcënon

    Ilir Beqaj  i hakërrehet gazetarit, truproja e kërcënon

Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj dhe ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli kanë vizituar, në spitalin e Shkodrës, ushtarin që i mbijetoi rrëzimit të helikopterit. Ministrja e Mbrojtjes ka kërkuar fikjen

Lexo me Shume