Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ilegale"

Donald Trump: Të paligjshmit në SHBA janë trajtuar më mirë se veteranët

    Donald Trump: Të paligjshmit në SHBA janë trajtuar më mirë se veteranët

Gjatë një mitingu të zhvilluar ditën e diel, kandidati republikan për president, Donald Trump, deklaroi se njerëzit që kanë hyrë ilegalisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, janë trajtuar më

Lexo me Shume