Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ilda Bejleri"

Çfarë e bën krenare Ilda Bejlerin?

    Çfarë e bën krenare Ilda Bejlerin?

Primobalerini në teatrin shtetëror të Baden Utenberg në Gjermani, Bledi Bejleri, tashmë është edhe koreograf. Kjo arritje e të vëllait e ka bërë edhe më krenare motrën e tij, moderatoren Ilda

Lexo me Shume

Ilda Bejleri dhe Elona Duro në eventin elitar më të veçantë në botë

Ilda Bejleri dhe Elona Duro në eventin elitar më të veçantë në botë

Prezantueset simpatike të Digitalb, Ilda Bejleri dhe Elona Duro, aktualisht ndodhen në Argjentinë. Vajzat janë shumë aktive në rrjetet sociale dhe po tregojnë që po argëtohen pa masë. Me gjithë

Lexo me Shume