Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Il Giornale"

Terrorizmi – “Në verë ISIS do të godasë plazhet europiane”

    Terrorizmi – “Në verë ISIS do të godasë plazhet europiane”

Cila është strategjia e re e ISIS? Sipas asaj që shkruan “Il Giornale”, terroristët po planifikojnë të godasin gjatë verës, duke përdorur shitësit ambulantë falsë në plazhet e Europës! E

Read Full Article