Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Igumenice"

Igumenicë, gjendet i vrarë dhe me kokë të prerë një shqiptar

    Igumenicë, gjendet i vrarë dhe me kokë të prerë një shqiptar

Një krim makabër është regjistruar në Igumenicë, ku një shtetas i ri shqiptar është gjetur i vdekur. Mediat greke shkruajnë se bëhet fjalë për një 25-vjeçar shqiptar, identiteti i të

Lexo me Shume