Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Iggy Azalea"

Iggy Azalea dhe French Montana, të dashuruar në bregdetin meksikan

Iggy Azalea dhe French Montana, të dashuruar në bregdetin meksikan

    Pas ndarjes nga basketbollisti Nick Young, Iggy Azalea është hedhur në krahët e reperit French Montana. Kjo është kuptuar nga fotot e publikuara në tabloidë të ndryshëm si

Lexo me Shume

Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

    Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

  Pas sulmeve terroriste në Bruksel, të martën në mbrëmje, shumë artistë, tekstshkrues, muzikantë, këngëtarë dhe kompozitorë janë bërë pjesë e dhimbjes së popullit belg. Për të shprehur dhimbjen e

Lexo me Shume