Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "IEVP"

Qëlloi me armën e shërbimit, arrestohet punonjësi i IEVP-së Fier

    Qëlloi me armën e shërbimit, arrestohet punonjësi i IEVP-së Fier

Nga Anduena Llabani Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Sadjol Kardhashi, 24 vjeç, banues në lagjen “Sheq i Madh”, Fier (me detyrë trupë shërbimi

Lexo me Shume