Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Idi"

Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

    Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

Këngëtar të bën puna, apo lekët? Një temë tepër aktuale që ka mbledhur në panelin e “Horizonte” të “E diell” këngëtaren Ertila Koka, kompozitorin Osman Mula, muzikologen Mikaela Minga dhe

Lexo me Shume

I vuri litarin në fyt nxënësit, policia: Veprim i shokëve, jo i mësueses

    I vuri litarin në fyt nxënësit, policia: Veprim i shokëve, jo i mësueses

Burime pranë Komisariatit të Policisë Dibër kanë deklaruar se ngjarja e ndodhur në Dibër nuk është veprim i mësueses, por i nxënësve. Policia, së bashku me drejtorin e shkollës 9-vjeçare

Lexo me Shume

Donald Trump publikon foto nudo

    Donald Trump publikon foto nudo

Ditët e fundit, Donald Trump ka bërë një sërë postimesh në mediat sociale duke sulmuar kandidatin rival republikan, Ted Cruz, por ndryshe nga herët e tjera, ai përdori një taktikë

Lexo me Shume

Kush është e virgjër përfiton një bursë studimi falas

    Kush është e virgjër përfiton një bursë studimi falas

Një kryetar komune në Afrikën e Jugut ka shpërblyer me bursa 16 adoleshente që kanë ruajtur virgjërinë gjatë shkollës së mesme, – ka njoftuar zyra e komunës. Kryetari i Uthukelas,

Lexo me Shume