Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Identiteti"

Tërmeti në Italinë qendrore, identifikohen viktimat e para

Tërmeti në Italinë qendrore, identifikohen viktimat e para

Teksa ekipet e shpëtimit vijojnë punën për nxjerrjen e të mbijetuarve dhe viktimave nga rrënojat e tërmetit shkatërrimtar që gjunjëzoi Italinë, kanë dalë emrat e parë të viktimave dhe historitë

Lexo me Shume

Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

    Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

I kërkuari Arben Frroku u arrestua pak ditë më parë, pas zbulimit të identitetit të tij të rremë. Mësohet se identiteti që ai përdorte, ai i Renato Tsepës (Cepës) i

Lexo me Shume