Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Identifikim"

Kufoma në Selitë, policia kërkon ndihmë për identifikimin

Kufoma në Selitë, policia kërkon ndihmë për identifikimin

Një javë pas gjetjes së kufomës në Selitë, policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e viktimës. Bëhet me dije se kufoma e gjetur i përket një mashkulli rreth

Lexo me Shume

Dhunimi i biznesmenit libanez, policia identifikon 3 autorët

    Dhunimi i biznesmenit libanez, policia identifikon 3 autorët

Policia e Tiranës, në bashkëpunim me atë të Durrësit, kanë arritur të identifikojnë 3 autorët e sulmit ku mbeti i plagosur biznesmeni libanez. Burime për “News 24” bëjnë të ditur

Lexo me Shume

Identifikohet viktima në Vlorë, ishte çoban. Pranga pronarit të stanit

    Identifikohet viktima në Vlorë, ishte çoban. Pranga pronarit të stanit

Policia e Vlorës bën me dije se trupi i pajetë i gjetur në Mesaplik të Vlorës i përket një çobani, që është ekzekutuar me armë zjarri. Në vijim të hetimit,

Lexo me Shume

10 fëmijë dhe adoleshentë mes të vrarëve në Nice. Identifikohen viktimat e para

    10 fëmijë dhe adoleshentë mes të vrarëve në Nice. Identifikohen viktimat e para

84 persona mbetën të vdekur në tragjedinë e shënuar në Nice, përfshirë 10 fëmijë dhe adoleshentë. 202 njerëz kanë mbetur të plagosur, 52 prej të cilëve cilësohen në “urgjencë absolute”

Lexo me Shume

Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

    Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

Një person është gjetur i mbytur në ujërat e Liqenit Artificial të Tiranës. Burime të policisë bëjnë me dije se njoftimi për trupin e viktimës u gjet rreth orës 07:10

Lexo me Shume

Vrasja e shqiptarit në Greqi, identifikohen 3 autorët

    Vrasja e shqiptarit në Greqi, identifikohen 3 autorët

Policia greke ka arritur të identifikojë autorët përgjegjës të vrasjes së shqiptarit Bledar Terpollari në Greqi. 26-vjeçari u vra dhe më pas iu pre koka në një fshat në Igumenicë.

Lexo me Shume

Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

    Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

Një ditë pas gjetjes së dy kufomave në një bunker në mes të pyllit në Fushë Mejdan, detaje të reja janë zbuluar nga policia. Mësohet se dy kufomat e dekompozuara

Lexo me Shume

Identifikohet kamikazi i dytë i shpërthimeve në aeroport, Najim Laachraoui

    Identifikohet kamikazi i dytë i shpërthimeve në aeroport, Najim Laachraoui

Mediat lokale belge kanë identifikuar Najim Laachraoui si kamikazin e dytë të sulmeve terroriste në Bruksel. Fillimisht u mendua se 24-vjeçari Laachraoui ishte terroristi me kapelë, bomba e të cilit

Lexo me Shume

Identifikohet viktima e dytë e sulmit në metronë e Brukselit

  Identifikohet viktima e dytë e sulmit në metronë e Brukselit

Një ditë pas sulmeve të shënuara në Bruksel, ku humbën jetë më shumë se 30 persona, është identifikuar edhe viktima

Lexo me Shume