Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "iCloud"

Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

    Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

Aktori Tom Hardy ka rrëfyer se vazhdimisht i ndërron telefonat dhe numrat në mënyrë që të mbrojë privatësinë e tij. Britaniku ka pranuar se është shumë paranojak për sa i

Lexo me Shume