Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ibrahim Hoxha"

Pranga gjyqtarit Ibrahim Hoxha dhe djalit të tij, po merrnin 6 mln lekë për një gjyq

    Pranga gjyqtarit Ibrahim Hoxha dhe djalit të tij, po merrnin 6 mln lekë për një gjyq

Një gjyqtar dhe i biri janë arrestuar në flagrancë teksa po merrnin lekë për ndryshimin e një vendimi. Bëhet fjalë për gjyqtarin Ibrahim Hoxha dhe të birin e tij Ledion

Lexo me Shume