Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "i dashuri"

Alba Çobaj me të dashur të ri?

    Alba Çobaj me të dashur të ri?

Kishim kohë që nuk kishim të reja nga jeta e saj private, sepse ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, e cila tashmë ka nisur karrierën si prezantuese në “In Tv”, është

Lexo me Shume

Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

    Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

Javët e fundit, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, është bërë pjesë e shtypit rozë si pasojë e një sherri të bujshëm, që ndodhi në një ambient publik në

Lexo me Shume