Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "humbje"

Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

    Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

Mëngjesi i sotëm ka zbardhur me një lajm të trishtë për Demi Lovato-n. Artistja 23-vjeçare ka humbur Mimaw-n, stërgjyshen e saj, mëngjesin e sotëm, si pasojë e një sëmundjeje të

Lexo me Shume