Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hubble"

Astronomi – “Hubble” fotografon një “flluskë kozmike sapuni”

    Astronomi – “Hubble” fotografon një “flluskë kozmike sapuni”

Sonda hapësinore “Hubble” na habit të gjithëve me imazhet e kapura të një trupi qiellor që i ngjason një flluske gjigante sapuni. Objekti i fotografuar nga teleskopi i NASA-s në

Lexo me Shume