Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Horoskopi"

Çfarë kërkon një mashkull te një femër? Shenja e tij e horoskopit ju vjen në ndihmë

    Çfarë kërkon një mashkull te një femër? Shenja e tij e horoskopit ju vjen në ndihmë

Çfarë kërkon një mashkull te një femër? Cilat karakteristika apo ç’personalitet duhet të kesh për t’i bërë meshkujt për vete? Një “strategji” e mirë mund të jetë studimi i shenjës

Read Full Article

Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

    Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

Për Kim Kardashian nuk ka vetëm 1 ditë lindjeje, por 1 javë ditëlindjeje! Këtë po bën Kim për festimet e Kanye-t dhe në lidhje me këtë ka dashur të flasë

Read Full Article

Zbuloni si do të jetë java dhe cila është periudha e përshtatshme për pushime sipas shenjave të horoskopit nga astrologia Meri Gjini

Zbuloni si do të jetë java dhe cila është periudha e përshtatshme për pushime sipas shenjave të horoskopit nga astrologia Meri Gjini

  Ndodhemi në fund të muajit maj dhe në fillim të muajit të parë të stinës së verës. Në këtë periudhë pothuajse të gjithë fillojmë të mendojmë diellin, plazhin, pushimet.

Read Full Article

Si do të jetë kjo javë për ju? Ja çfarë thotë astrologia Meri Gjini

Si do të jetë kjo javë për ju? Ja çfarë thotë astrologia Meri Gjini

  E hënë, 25 prill. Dielli te Demi dhe Hëna te Shigjetari. Do të dëshironte çdokush një javë të qetë e mundësisht me fundjavë të bukur. Organizojeni javën të tillë

Read Full Article

Karriera ideale sipas shenjave të horoskopit

    Karriera ideale sipas shenjave të horoskopit

  Nëse çdo ditë ulesh në tavolinën e punës dhe mendon se e urren  atë, atëherë duhet të shohësh datën e lindjes. Ashtu si në çdo aspekt të jetës, data

Read Full Article

Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

    Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

Java 2 7/03-3/04/2016 E diel, 27 mars 2016. Dielli te Dashi dhe Hëna tek Akrepi me pozicione pozitive planetare do të ndihmojnë në një atmosferë të ngrohtë në familje dhe

Read Full Article