Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "horoskop"

Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

Java 13/06-19/06/2016 Javë të bukur për të gjithë! Nisim një javë  me planetin Mërkur të bashkuar me Diellin dhe Venusin te Binjakët, gjithashtu edhe me planetin Neptun në lëvizje në

Lexo me Shume

Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit?

Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit?

Aventurat spontane janë gjithmonë shumë të bukura. Në qoftë se dëshironi të shkoni diku në fundjavë apo disa ditë që keni pushim zgjidhni një vend sipas shenjës së horoskopit. Vendet

Lexo me Shume

Si të keni një marrëdhënie të mirë me nënën tuaj sipas shenjës të horoskopit

Si të keni një marrëdhënie të mirë me nënën tuaj sipas shenjës të horoskopit

Shenja juaj e horoskopit dhe shenja e nënës tuaj ndikojnë shumë në marrëdhënien mes jush. Shfletoni galerinë për të parë ndikimin që kanë shenjat te ju.

Lexo me Shume

Si do të jetë kjo javë për ju? Ja çfarë thotë astrologia Meri Gjini

Si do të jetë kjo javë për ju? Ja çfarë thotë astrologia Meri Gjini

  E hënë, 2 maj. Muaj të mbarë dhe të hënë të bukur! Lëvizje të rëndësishme planetare të muajit maj janë: Hëna e re në datën  6  do të thotë çdo

Lexo me Shume

Lloji i verës që ju përshtatet me shenjën e horoskopit

Lloji i verës që ju përshtatet me shenjën e horoskopit

Ashtu sikurse shenja e horoskopit thotë shumë për karakterin tuaj, njëlloj thotë edhe lloji i verës që ju përshtatet. Bazuar në hartën tuaj yjore do të shijoni më shumë verën

Lexo me Shume

Sekrete bukurie për çdo shenjë horoskopi

    Sekrete bukurie për çdo shenjë horoskopi

Mënyra se si yjet janë vendosur në ditën tuaj të lindjes thotë shumë për ty dhe personalitetin tënd. Renditjes së planeteve mund t’i referohemi për të gjetur detaje duke filluar

Lexo me Shume