Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hooligans"

(Foto) Euro 2016 – ‘Plas’ dhuna në Marsejë. Huliganët anglezë ndalohen nga policia

(Foto) Euro 2016 – ‘Plas’ dhuna në Marsejë. Huliganët anglezë ndalohen nga policia

Ende pa nisur zyrtarisht Kampionati Europian në Francë, dhuna e tifozerive të ndryshme ka krijuar jo pak rrëmujë! Për të dytën mbrëmje radhazi, përplasjet mes huliganëve anglezë, rusë e francezë

Lexo me Shume