Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Holocaust"

Ish-roja i Auschwitz-it kërkon falje për viktimat e Holokaustit

    Ish-roja i Auschwitz-it kërkon falje për viktimat e Holokaustit

Një ish-roje i Auschwitz-it ka kërkuar falje për viktimat në një gjykatë të Gjermanisë. Ai u shpreh i penduar që ka qenë pjesë e një organizate kriminale, e cila i

Lexo me Shume