Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "HollywoodLife"

Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

    Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

Sherret dhe zënkat nuk paskan të mbaruar për Justin Bieber! Ai ka postuar një foto para pak orësh, nën të cilën shkruhet: “Portali online HollywoodLife është i pavërtetë dhe lëndon

Lexo me Shume