Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hollywood"

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

Vetëm disa javë pasi Kylie Jenner lëvizi në një shtëpi të re në Los Angeles, motra e saj, supermodelja Kendall Jenner gjithashtu bleu një shtëpi të re. Ajo bleu rezidencën

Lexo me Shume

Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

    Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

Aktorët James Dean dhe Marlon Brando kanë pasur një marrëdhënie! Jo vetëm kaq. Brando e detyronte Dean të kryente ‘seanca’ të gjata seksi të dhunshëm sadomazokist, gjatë të cilit e

Lexo me Shume

Aktori Will Smith i futet politikës

    Aktori Will Smith i futet politikës

Sipas asaj që raporton RadarOnline.com, aktori Will Smith është aq i fiksuar për të ndryshuar rrjedhën e karrierës së tij, sa për këtë është i gatshëm të “çrrënjosë” edhe familjen

Lexo me Shume

5 teoritë e çmendura konspirative të Hollivudit që do t’ju lënë me gojë hapur

    5 teoritë e çmendura konspirative të Hollivudit që do t’ju lënë me gojë hapur

Hollivudi, përveçse është një burim arti dhe lajmesh, është gjithashtu pikënisja e shumë teorive konspirative, dhe kjo, jo për shkak të aktorëve apo artistëve, por për shkak të imagjinatës së

Lexo me Shume

Bleona në një tjetër projekt Hollivudi

Bleona në një tjetër projekt Hollivudi

Pak kohë më parë, Bleona Qerreti pati lajmëruar tek emisioni “Zonë e lirë” se shumë shpejt do ta shihnim në një tjetër produksion filmi hollivudian. Dhe paska qenë e vërtetë!

Lexo me Shume

Lady Gaga feston 30-vjetorin si një “mbretëreshë në mbrëmje mature”

    Lady Gaga feston 30-vjetorin si një “mbretëreshë në mbrëmje mature”

Lady Gaga festoi ditëlindjen të shtunën në mbrëmje. Gaga mbushi 30 vjet dhe festoi në një klub nate në West Hollywood me miqtë e saj: Taylor Swift, Lorde, Kate Hudson,

Lexo me Shume

Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

    Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

  Nga “Mr. and Mrs Smith” shohim shumë momente të bukura mes tyre dhe 6 fëmijëve. Karriera e tyre bëhet çdo ditë e më shumë e fuqishme, por vitet e

Lexo me Shume

Djali i Adele-s merr pjesë për herë të parë në performancën e saj

    Djali i Adele-s merr pjesë për herë të parë në performancën e saj

Adele ka dhënë një koncert të mërkurën në Londër. Gjatë performancës, ajo vuri re djalin e saj trevjeçar në publik. Kjo gjë e ka emocionuar shumë Adele këngëtaren, pasi ishte

Lexo me Shume

Justin Bieber dhe Beyonce “ndajnë’ shtratin bashkë

Këngëtari i “Sorry” pati mundësinë të “ndante shtratin” me një nga artistet më të përfolura të kohës, Beyonce-n, teksa pushonte

Lexo me Shume