Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hollivud"

Anne Hathaway, Julie Andrews dhe Garry Marshall bëhen gati për “Ditari i Princeshës 3”?

    Anne Hathaway, Julie Andrews dhe Garry Marshall bëhen gati për “Ditari i Princeshës 3”?

Vetëm muajin e kaluar, Garry Marshall deklaroi se ai dhe Anne Hathaway kanë në plan të ndërmarrin iniciativën e vazhdimit të filmit “Ditari i Princeshës”, sepse ky film ishte dhe

Lexo me Shume

Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

    Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

Edhe lakuriqësia e yjeve të Hollivudit në parakalimet në tapetin e kuq e ka një histori. Edhe pse duket sikur me kalimin e viteve zhveshja nëpër dalje publike shtohet, duhet

Lexo me Shume

17 çiftet e famshme me diferencë të madhe moshe

    17 çiftet e famshme me diferencë të madhe moshe

Të gjithë e dimë se çiftet e famshme duken gjithmonë bukur. Janë të lyer mirë, të veshur mirë dhe kanë një buzëqeshje rrëzëllitëse nëpër blicët e aparateve. Megjithatë vërehet një

Lexo me Shume