Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "HIV"

I ati e infektoi qëllimisht me HIV në foshnjëri, 24-vjeçari: Uroj të mbetet sa më gjatë prapa hekurave!

    I ati e infektoi qëllimisht me HIV në foshnjëri, 24-vjeçari: Uroj të mbetet sa më gjatë prapa hekurave!

Brryan Jackson 24 vjeç, i infektuar me HIV që kur ishte ende foshnje, ka vendosur të përballet me babanë e tij, i cili akuzohet se qëllimisht infektoi të birin pas

Lexo me Shume

(Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

    (Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

Ç’do të bënit sikur papritur do të zbulonit se i dashuri i juaj është HIV pozitiv? Do të guxonit ta shtypnit me makinë? Pikërisht këtë gjë ka bërë një 43-vjeçare

Lexo me Shume

Të prekurit me HIV AIDS tashmë do t’i dalloni nga tatuazhi

Të prekurit me HIV AIDS tashmë do t’i dalloni nga tatuazhi

Sipas një ligji të kaluar së fundmi në Afrikën e Jugut, të gjithë personat e prekur nga HIV do të jenë të detyruar të bëjnë një tatuazh me nënshkrimin HIV

Lexo me Shume

Kapet nga policia Charlie Sheen!

    Kapet nga policia Charlie Sheen!

Policia e Los Angelos ka deklaruar se aktori ndodhet nën investigimin e tyre për një subjekt kriminal të kapur nga nënpunës të lartë të investigatimit. Oficeri i policisë Matthew Ludwig

Lexo me Shume